آشنایی با گروه ساختمانی زاگرس

داستان شروع این قصه ...
بنیانگذاران گــروه ساختمانی زاگــرس، سنــگ ‌بنای آن را در سال ۱۳۸۶ در قالــب شرکــت های سهـامی خـــاص با همراهی و همت تعدادی از جوانان مستعد و کوشای این مرز و بوم گذاشتند و هم اکنون با سـابقه بیش از یک دهه فعـــالیت مستمر و پویا، در زمره شرکت های با ســـابقه در صنعت ساختمان شناخته می شود. ســاختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظام مند ، در توسعه و تعالی زیرساخت های خدمات مهندسی و بصورت تخصصی در صنعت مسکن کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسـانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی با رویکرد بومی سازی گام بردارد. گروه ساختمانی زاگرس در حال حاضر با اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر بصورت مستقیم و غیرمستقیم در قالب نیروهای مهندسی، پیمانکاران جزء و افراد دارای مهارت های فنی به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه اشتغالزایی، تولید کالا و خدمات مهندسی در یک تراز پیشرو و دانـــش بنیان مشغول به فعالیـــت می باشد. همچنین روند حرکتی مجموعه بر مبنای یک رویکرد مدیریتی به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اســاس یک تفکر کلی بر اسـاس اتکا به ظرفیت های داخلی کشور و ارائه خدمات مهندسی با رعایت اخلاق حرفه ای، پیگیری شوند.
با عنایت به اهمیت استفاده از تجارب علمی شرکت های بزرگ در زمینه ی مهندسی فــروش و تعریف پروژه های بزرگ ساختمانی ؛ از ســال ۱۴۰۰ شرکت اُوان پویا به مدیریت جناب آقای دکتر محمدرضا رفیعی به عنوان یکی از پیشروترین شرکت هـــا در این زمینه به گروه سـاختمانی زاگرس پیوست .

خدمات ما

گروه ساختمانی زاگرس پیشرو در ارائه‌ی تمامی خدمات عمرانی، سرمایه گذاری در پروژه های عمرانی ، ساخت و فروش واحدهای مسکونی و مشارکت در ساخت واحدهای عمرانی با بیش از ده سال سابقه و خدمات درخشان در سطح کشور، به معرفی خدمات خود پرداخته تا همشهریان عزیز برای استفاده بهتر از خدمات این مجموعه آشنایی پیدا نمایند.

ساخت و فروش واحدهای مسکونی

یکی از اصلی‌ترین خدمات گروه ساختمانی زاگرس، ساخت پروژه‌های مسکونی با بهره‌گیری از توان داخلی شرکت می‌باشد. در این راستا پس از تکمیل یا در مراحل انتهایی طرح واحدهای ساخته شده به قیمت‌گذاری و از طریق دفاتر فروش حرف‌های شرکت به مشتریان عرضه می‌گردد. درکنار تمرکز ویژه بر کیفیت ساخت، توجه به پراکندگی جغرافیایی پروژه‌ها در جهت پاسخگویی به نیازها و انتظارات متنوع مشتریان، از جمله سیاست‌های اصلی گروه ساختمانی زاگرس در این بخش می‌باشد.

مشارکت در ساخت

گروه ساختمانی زاگرس را بر آن داشت تا در جهت اشاعه این فرهنگ از یک سو و ایجاد هم‌افزایی و بهره‌گیری از سایر افراد و مجموعه‌ها در زمینه ساخت پروژه‌های عمرانی، نسبت به برنامه‌ریزی و بکارگیری بخش مشارکت در ساخت اقدام نماید. این مجموعه بر خود واجب دانسته تا با بکار بستن تمام تجربه، دانش و پشت‌کار خود ضمن حفظ و حراست از دارایی‌ها و سرمایه‌های مشارکت‌کنندگان، در بهره‌مندی آنان از حداکثر منافع پروژه‌های مشترک اهتمام ورزد.

جذب سرمایه های خرد و کلان

به باور مدیران گروه ساختمانی زاگرس تبدیل یک مشتری به یکی از شرکا و سرمایه‌گذاران در پروژه‌ها، همواره یکی دلایل مهم موفقیت و رشد چشمگیر مجموعه بوده است. بر این اساس این مجموعه با برنامه‌ریزی پروژه‌های موفق و سودآور توانسته است موجبات رضایت سرمایه‌گذاران و شرکا پروژه‌های خود را جلب نموده و از حمایت آنان در مقاطع مختلف و حساس بهره‌مند گردد.