درباره ما

بنیانگذاران گــروه ساختمانی زاگــرس، سنــگ ‌بنای آن را در سال 1386 در قالــب شرکــت های سهامی خاص با همراهی و همت تعدادی از جوانان مستعد و کوشای این مرز و بوم گذاشتند و هم اکنون با سابقه بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا، در زمره شرکت های با سابقه در صنعت ساختمان شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظام مند ، در توسعه و تعالی زیرساخت های خدمات مهندسی و بصورت تخصصی در صنعت مسکن کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی با رویکرد بومی سازی گام بردارد. گروه ساختمانی زاگرس در حال حاضر با اشتغال بیش از 500 نفر بصورت مستقیم در قالب نیروهای مهندسی، پیمانکاران جزء و افراد دارای مهارت های فنی به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه اشتغالزایی، تولید کالا و خدمات مهندسی در یک تراز پیشرو و دانـــش بنیان مشغول به فعالیـــت می باشد. همچنین روند حرکتی مجموعه بر مبنای یک رویکرد مدیریتی به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر کلی بر اساس اتکا به ظرفیت های داخلی کشور و ارائه خدمات مهندسی با رعایت اخلاق حرفه ای، پیگیری شوند.

خدمات ما

گروه ساختمانی زاگرس پیشرو در ارائه‌ی تمامی خدمات عمرانی، فروش واحدهای مسکونی، مشارکت در ساخت، پیمانکاری و مدیریت پروژه با بیش از ده سال سابقه و خدمات درخشان در سطح کشور، به معرفی خدمات خود پرداخته تا همشهریان عزیز برای استفاده بهتر از خدمات این مجموعه آشنایی پیدا نمایند.

ساختمان وفروش واحدهای مسکونی

یکی از اصلی‌ترین خدمات گروه ساختمانی زاگرس، ساخت پروژه‌های مسکونی با بهره‌گیری از توان داخلی شرکت می‌باشد. در این راستا پس از تکمیل یا در مراحل انتهایی طرح واحدهای ساخته شده به قیمت‌گذاری و از طریق دفاتر فروش حرف‌های شرکت به مشتریان عرضه می‌گردد. درکنار تمرکز ویژه بر کیفیت ساخت، توجه به پراکندگی جغرافیایی پروژه‌ها در جهت پاسخگویی به نیازها و انتظارات متنوع مشتریان، از جمله سیاست‌های اصلی گروه ساختمانی زاگرس در این بخش می‌باشد.

مشارکت در ساخت

گروه ساختمانی زاگرس را بر آن داشت تا در جهت اشاعه این فرهنگ از یک سو و ایجاد هم‌افزایی و بهره‌گیری از سایر افراد و مجموعه‌ها در زمینه ساخت پروژه‌های عمرانی، نسبت به برنامه‌ریزی و بکارگیری بخش مشارکت در ساخت اقدام نماید. این مجموعه بر خود واجب دانسته تا با بکار بستن تمام تجربه، دانش و پشت‌کار خود ضمن حفظ و حراست از دارایی‌ها و سرمایه‌های مشارکت‌کنندگان، در بهره‌مندی آنان از حداکثر منافع پروژه‌های مشترک اهتمام ورزد.

جذب سرمایه های خرد و کلان

به باور مدیران گروه ساختمانی زاگرس تبدیل یک مشتری به یکی از شرکا و سرمایه‌گذاران در پروژه‌ها، همواره یکی دلایل مهم موفقیت و رشد چشمگیر مجموعه بوده است. بر این اساس این مجموعه با برنامه‌ریزی پروژه‌های موفق و سودآور توانسته است موجبات رضایت سرمایه‌گذاران و شرکا پروژه‌های خود را جلب نموده و از حمایت آنان در مقاطع مختلف و حساس بهره‌مند گردد.

پیمان کاری عمومی و خصوصی

یکی از رسالت‌های بنیادین گروه ساختمانی زاگرس، همکاری با کارفرمایان دولتی و خصوصی در ساخت پروژه‌های ساختمانی با کاربری‌های مختلف اعم از ساختمان‌های اداری، تجاری، مراکز اقامتی و تفریحی، مجموعه‌های ورزشی، بیمارستان‌ها و سایر مراکز درمانی می‌باشد.