روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد.

 

متن پیام تبریک مدیرعامل گروه ساختمانی زاگرس بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی :

بدون تردید روابط عمومی به عنوان عنصر اصلی در عرصه سیاست گذاری های کلان نظام و هدایت سازمان ها جایگاه ویژه ای دارد و از آنجائیکه روابط عمومی و کارکردهای آن به مثابه روح فعالیت هاست امروزه به رکن مهمی از عملکرد سازمانها تبدیل شده است.

 

به مناسبت فرارسیدن روز سترگ روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز پرآوازه را خدمت همکارانم در واحد روابط عمومی و همچنین تمامی تلاشگران این عرصه تبریک عرض می نماید.

از اینکه با عنایت به آیه ی شریفه ی ” و لقد کرمنا بنی آدم ” ما بنی آدم را نسبت به سایر موجودات کرامت و فضیلت بخشیدیم و عزت و عظمت دادیم ؛ با به کارگیری هنر و مهارت و دانش و با هدف توسعه انسانی فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع و وثیق و ارتباطات صمیمانه و اثر بخش بین مردم و سازمان که پایه ی حرکت اجتماع است فراهم می نمایید و خالصانه در اعتلا و ارتقای فرهنگ مدنی تلاش می ورزید؛ تقدیر و تشکر می نمایم.

امید است، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها نام گذاری شده همواره پشتیبان و پشتوانه ای در جهت پیشبرد اهداف سازمان باشید و کماکان با ارتباط موثر در سامان دادن امور روابط عمومی این سازمان نقش آفرین و اثر آفرین باشد.

سید روح ا… نورالدینی
مدیرعامل گروه ساختمانی زاگرس

#روابط_عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .