دیدار صمیمی‌ با مدیران‌ کل روابط عمومی استانداری و شهرداری استان قم

همزمان با فرا رسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی گروه ساختمانی زاگرس؛ محمد مهدی اسعدی مدیر روابط عمومی گروه ساختمانی زاگرس همزمان با روز ۲۷ اردیبهشت ماه و بزرگداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی با مدیران کل روابط عمومی استانداری و شهرداری استان قم دیدار کرد.
اسعدی در این دیدار ضمن خدا قوت گویی به مدیران این حوزه ، روابط عمومی را مهم ترین ابزار خبری در هر دستگاه دانست و گفت : روابط عمومی ها همواره باعث دیده شدن دستگاه ها می شوند و خود شاید دیده نشوند.
مدیر روابط عمومی گروه ساختمانی زاگرس با بیان اینکه مدیریت مجموعه زاگرس در مسیر انجام مسئولیت های اجتماعی همیشه پیش قدم بوده است گزارشی از عملکرد این واحد ارائه کرد و خاطرنشان کرد: در سال ۱۳۹۹ و پیشتر از آن روابط عمومی این مدیریت در حوزه های مختلفی از جمله اطلاع رسانی و برگزاری مراسم بزرگداشت مناسبات ملی فعالیت داشته است.
در ادامه مدیر کل روابط عمومی شهرداری استان قم جناب آقای دکتر کلانتر زاده با ابراز خرسندی از ادامه داشتن این دیدارها در آینده خاطرنشان کرد؛ بدیهی است کسانی که مسئولیت هدایت روابط عمومی را به عهده دارند، کوله باری از مسئولیتهای اجتماعی را در مقابل مردم، سازمان، مدیران و رسانه ها بر دوش می کشند.
کلانتر زاده بیان کرد؛ اطلاع رسانی دقیق و به موقع به سازمان و مخاطبان عام و خاص و ایجاد همنوایی درابعاد درون و بیرون سازمان است، که با ساختن تصویر ذهنی مناسب از سازمان و برخورداری از ابزارهای دقیق ارتباطی، مخاطبان را به استقبال از فعالیت ها و برنامه ها ترغیب و به توسعه روابط عمومی کمک می کند.

همچنین در دیدار با جناب آقای صالحی مدیر کل روابط عمومی استانداری ایشان نیز ضمن تبریک این روز گفت، بدون تردید روابط عمومی هر دستگاه به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه نقش خطیر و بی بدیلی را در امر تحکیم و توسعه ارتباط میان نهادها و سرمایه های اجتماعی ایفا میکند.
وی افزود: امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک جایگاه تشریفاتی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصری مهم در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی‌یابد.
صالحی خاطرنشان کرد: روز و هفته ارتباطات و روابط عمومی فرصت ارزنده‌ای است برای قدردانی شایسته از زحمات فعالان و زحمت کشان این عرصه و ایجاد یک فضای همگرایی عمومی در مسیر تغییر نگرش ها باورها و ذهنیت ها نسبت به جایگاه و منزلت این حرفه همچنین ایجاد انگیزه و تحرک بیشتر در بین مدیران دست اندرکاران و کارشناسان روابط عمومی در راه کمک به رشد و بالندگی و پویایی بیش از پیش این نهاد مدنی می‌باشد.
در پاپان با تقدیم لوح تقدیر از طرف مدیریت گروه ساختمانی زاگرس به مجموعه محترم روابط عمومی این دو ارگان خدوم، این روز ملی را تبریک و از آنها تقدیر و تشکر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .