ایده‌هایی برای طراحی ورودی‌ خانه

هنگامی‌که وارد خانه می‌شویم، ورودی خانه به استقبال ما می‌آید و با گرفتن کفش، پالتو و کلیدها، ما را به داخل خانه دعوت می‌کند!

ورودی خانه باید کاربردی، منظم و زیبا طراحی شود و برای این کار به ایده‌هایی خلاقانه و جدید نیاز خواهید داشت.

 

 

پارتیشن‌های زیبا

اگر ورودی خانه شما، مستقیما رو به نشیمن و پذیرایی باز می‌شود، می‌توانید از پارتیشن‌های زیبا و دکوراتیو برای جدا کردن این دو مکان از یکدیگر استفاده کنید.

 

 

 

ایجاد فضای ذخیره‌سازی


اگر جالباسی‌ها و کمدهای معمولی از نظر شما تکراری هستند با سفارش کمد و مبلمان مخصوص برای ورودی‌ خانه، می‌توانید از فضای موجود به شکلی بهینه بهره‌مند شوید.

 

 

 

ایجاد عمق بصری با استفاده از رنگ‌های تیره


برخلاف این تصور که رنگ تیره باعث بسته‌تر و دلگیرتر شدن فضا می‌شود، در حقیقت اگر رنگ‌های تیره به درستی و در کنار  تنالیته‌های روشن و تیره به کار برده‌شود، باعث می‌شود فضاهای کوچک، عمق بیشتری یافته و ظاهری جذاب و منحصربه‌فرد بیابند.

 

 

 

سکو، پاف یا صندلی

در نظر گرفتن یک سکو یا صندلی در کنار فضا برای نشستن در زمانی‌که می‌خواهید کفش‌ها را بپوشید یا از پا درآورید، توصیه می‌شود.

 

 

 

 

انتخاب کفپوش متفاوت

اگر کفپوش ورودی را متفاوت از فضاهای مجاور آن انتخاب کنید، می‌توانید این فضا را به خوبی تعریف و تفکیک کنید. برای این‌ کار می‌توان به جای کفپوش از موکت یا فرش نیز استفاده کرد.

 

 

 

درهایی با طراحی منحصربه‌فرد

در، هم از بیرون و هم از داخل خانه بسیار تاثیرگذار بوده و می‌تواند فضای ورودی خانه را به طور کامل تغییر دهد.

 

 

 

آینه

آینه‌های تمام‌قد برای چنین فضاهایی مناسب‌تر هستند، زیرا وقتی می‌خواهید قبل از بیرون‌رفتن از خانه به ظاهر خود نگاهی بیندازید، به شما کمک می‌کنند.
از طرف دیگر، آینه‌ها یک وسیله دکوری زیبا نیز به شمار می‌روند. همچنین می‌توان گفت که آینه‌های بزرگ می‌توانند فضای ورودی‌های کوچک را دلباز و وسیع جلوه دهند.

 

 

 

نورپردازی

استفاده از آینه‌های بزرگ در کنار سیستم روشنایی، باعث می‌شود تا فضای موجود از آن‌چه که هست بسیار دلبازتر و بزرگ‌تر جلوه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .