انتصاب آقای محمدمهدی اسعدی به سمت مدیر روابط عمومی گروه ساختمانی زاگرس

طی حکمی از سوی مهندس روح ا… نورالدینی  مدیر عامل گروه ساختمانی زاگرس، محمد مهدی اسعدی به‌ عنوان مدیر روابط عمومی و تبلیغات این شرکت معرفی و منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی زاگرس، طی حکمی از سوی مهندس نورالدینی مدیر عامل گروه ساختمانی زاگرس، محمد مهدی اسعدی به‌ عنوان مدیر روابط عمومی و تبلیغات این شرکت معرفی و منصوب شد.

محمد مهدی اسعدی دانش آموخته مهندسی معماری در مقطع کارشناسی ارشد است و تا پیش از این، مدیر روابط عمومی در چندین شرکت را برعهده داشته است.

اسعدی همچنین مدیریت ارتباطات و حوزه ریاست شرکت برینی (سهامی خاص )، مدیریت ارتباطات و حوزه ریاست خانه اردیبهشت، عضویت انجمن فعالان روابط عمومی، عضویت انجمن متخصصان روابط عمومی ایران، عضویت کارگزاری روابط عمومی های کشور (شارا) و … را در کارنامه کاری خود دارد.

وی علاوه بر فعالیت‌هاى فرهنگى، رسانه‌اى و تالیف مقالات و کتب مختلف در سال هاى اخیر، برگزاری چندین نمایشگاه عکس در داخل و خارج از کشور را نیز در کارنامه خود دارد.

در متن این حکم آمده است؛ امید است با توکل به خداوند منان و استفاده از تمام توان مدیریتی خویش در تحقق اهداف شرکت موفق و‌ موید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .