اطلاعیه شماره ۱

اطلاعیه شماره ۲

اطلاعیه شماره ۳

پروژه غدیر۱

بسمه تعالی
اطلاعیه شماره یک                                                                                                                    ۱۳۹۹/۱۲/۲۶

اعضای محترم پروژه غدیر ۱ (شهید سلیمانی)

با سلام؛

احتراما، ضمن عرض تبریک پیشاپیش سال جدید خدمت شما عزیزان در این پروژه و تشکر از حسن اعتماد شما که مایه مباهات و افتخار گروه ساختمانی زاگرس است باستحضار میرساند مطابق با ماموریت گروه زاگرس که در صدر آن رضایتمندی مشتریان و گام برداشتن در مسیر ایجاد شرایط و محیطی مناسب برای زندگی همه اعضا بصورت مستمر می‎باشد امید داریم با توکل به خدا و تلاش و همت پرسنل متخصص و متدین، به این هدف نایل آییم.

لذا در راستای برقراری ارتباط بهینه با اعضای محترم، واحد ارتباط با مشتری زاگرس بر این است تا اطلاعات و گزارش پیشرفت پروژه های مختلف را در اختیار مخاطبین خود قرارداده و من بعد شما عزیزان از آخرین اقدامات انجام شده مطلع و آگاه گردید.

درحال حاضر مراحل اولیه و فاز اول مطالعاتی پروژه، نقشه برداری و مستند سازی حقوقی انجام و محصورسازی پروژه به انتها رسیده است. مطابق با برنامه زمانبندی پروژه پردیسان ۱ با نام مقدس شهید سلیمانی، مراحل اداری و حقوقی در حال پیگیری می باشد و در حال حاضر این پروسه در مرحله کمیسیون ماده ۵ توسط واحد حقوقی و قراردادهای زاگرس در حال پیگیری است که به دلایل مرتبط با شرایط و محدودیت های متاثر از پاندمی کرونا، از طرف شهرداری با تاخیر مواجه گردیده است. از طرف دیگر و در جهت مدیریت بهینه زمان، با همکاری واحد فنی و مهندسی، برنامه ریزی مراحل ساخت پروژه درقالب یک برنامه ریزی چابک و سریع بازبینی و تاخیر احتمالی مرتبط با کمیسیون ماده ۵ در اتمام ساخت به حداقل خود خواهد رسید. طبق اعلام مدیریت پروژه، تاریخ شروع به ساخت پروژه  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ خواهد بود .

همچنین با هماهنگی واحد حقوقی هماهنگی های اولیه جهت ثبت قرارداد نهایی انجام گردیده و از ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰  اطلاع رسانی و فراخوان اعضا بر اساس اولویت جهت ثبت قرارداد انجام خواهد شد .

طبق برنامه ریزی انجام شده، مراحل کاری و پیشرفت پروژه، بصورت ماهیانه از طرف واحد ارتباط با مشتری در سایت گروه ساختمانی زاگرس با آدرس zagros.me    اطلاع رسانی خواهد شد . ضمنا اعضای محترم با دریافت پیامک و یا تماس تلفنی از صدور هر اطلاعیه آگاه خواهند شد.

در جهت رفاه حال شما عزیزان، شماره تلفن ثابت ۰۲۵۳۷۱۸۸ و یا همراه ۰۹۱۲۸۵۴۷۰۰۶ جهت ارتباط مستقیم با واحد ارتباط با مشتری در اختیار شما می باشد.

صدور این اطلاعیه مقارن با اعیاد شعبان و نوید بخش شادی  برای مردم ایران زمین  بوده که به همین مناسبت فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تبریک به شما عزیزان آرزومندیم در کمترین زمان ممکن شاهد از بین رفتن بیماری منحوس کرونا، و شادی و سلامتی مستمر برای همه و من جمله شما فرهیختگان عزیز باشیم .

با تشکر

واحد ارتباط با مشتری زاگرس